Náš tým

 

4c718c51-c192-4ae8-9242-f9d9e5033052-w1920-4.jpgMgr. Petra Urbanová
(ředitelka)

- centrální mozek lidstva
- vyznavačka zdravého životního stylu

Tato slova stručně vystihují naší paní ředitelku. Bez jejích neustále nově vznikajících směrnic a předpisů by v naší organizaci dozajista panoval chaos a nepořádek.
Je to uvnitř velmi silná a vlídná žena, která dokáže jak pokárat, tak i velmi potěšit.
Mávnutím čarovného proutku vykouzlila přes noc z chladných chodeb a vestibulů místo, kde dýchá
hřejivé teplo a klid.
Ve svém volném čase ráda doma experimentuje s veganskou kuchyní a upřímně, ač nechápu proč, jsme pak jedinými strávníky těchto produktů 😉

 
 
 
Svitilova.jpgPavlína Svítilová
(asistentka sociální pracovnice)

 
Pavlínka je naše každodenní slunce, které nám svítí na cestě pracovními povinnostmi. S úsměvem a nezdolným optimismem vyřeší kritické okamžiky naší práce. Můžeme se na ní spolehnout. Je pro náš tým velkou oporou. Má nezdolnou energii, kterou jí můžeme jen závidět. V množství práce, které obsáhne, nemá konkurenci. 
 
Mytnikova.jpgBeáta Mytníková
(sociální pracovnice)

 
Beátka u nás nejen pracuje, ale i žije. Ještě se neprobudila z dob nevolnictví, protože jí nic neříká
pracovní doba. Zůstává dlouho a občas se rozhodne pro nás pracovat i o víkendu. V každodenním
mumraji telefonátů, požadavků a událostí nemá nerušený klid na práci. A tak administrativní úkony ťuká často ve svém volném čase. Je obětavá a vtipná. Když už je u nás hotovo, tak občas zahradničí.

 
 
 
Bukova.jpgMarcela Buková
(ekonomka)

Marcelka je člověk, kterého nic nepřekvapí. Naše stále rodící se požadavky na modernizaci služby
přijímá s klidem, a i když neví, tak my víme, že vědět bude. Můžeme se spolehnout nejen na přesnost čísel, ale i na její každodenní dobrou náladu.


Pan-1.jpgStanislav Boháč
(správce)

 
První mužský člen našeho kolektivu. Nemá to těžké jen s naším čistě ženským kolektivem. Klientům utíká čas jinak, a tak jim plnění všech požadavků připadá neskutečně zdlouhavé. Jeho přáním je vyřešit úkol nejlépe hned. Se všemi požadavky organizace si poradí a nadto má mnohdy skvělé nápady. Je mistr v nacházení nejlevnějších cenových nabídek a nejefektivnějších řešení, což je pro naší organizaci klíčové. Je skvělý společník, který dokáže z každé situace vyjít ve vtipu a tmelí nám někdy složitý ženský kolektiv. Jednou dostane metál za výdrž.

 
 

Kristýna KrejčováKrejcova.jpg
(uklízečka)
 
Týnka ráda uklízí nejen naše zázemí, ale přímo plní přání na počkání. Důkazem její pečlivosti je, že jí potkáte čistit i spáry v našich výtazích. Zaskakuje v nakupování a v jejím životním nastavení není žádný úkol problém. Skvěle vychází s lidmi, ale v práci upřednostňuje péči o věci neživé, které je potřeba vyleštit. 

Dita VogeltanzováVogeltanzova-2.jpg
(pečovatelka)
Dita ví, že je v životě lepší se poměřovat sám se sebou než se srovnávat s druhými. A tak každý den soupeří s časem a stíhá toho tolik, že je naše Ferrari. Je rychlá, vládne organizačními schopnostmi a je velmi pečlivá a tato pracovní výšina nikterak neubírá na jejích skvělých povahových vlastnostech jako je bezmezná trpělivost, umí naslouchat a nadto je stále ve skvělé náladě. Je spolehlivou superženou našeho týmu.

 
  

Simona ŠtroukalováBezejmenna.jpg
(pečovatelka)
 
Simonka by bojovala za všechny nespravedlnosti světa, nebojí se kohokoliv zastat i třeba na svůj úkor a za pravdu se postavit. Klientům by nejraději péči poskytovala zdarma. Je profík v paliativní péči. Dokáže soucitně, laskavě a tiše pomáhat tam, kde už život zhasíná. 
 

Jana VeckováVeckova.jpg
(pečovatelka)
 
Janička vyvažuje dynamickou část pečovatelského týmu svou klidnou povahou, pro kterou plní úkoly zlehka a bez stresu. Nezkazí nám žádnou legraci. Práce s ní je pohodová.

 
 

Blanka FreyováFreyova.jpg
(pečovatelka)
 
Blanička je ve svém živlu, práce pečovatelky je velmi baví, nachází u nás spoustu známých ze svého života. Ráda by si s klienty povídala a měla na každého více času. Věříme, že se nám to brzy podaří.

 
Aneta PlickováAnetka.jpg
(recepční)
 
Aneta se s naší organizací seznámila již během svých středoškolských studií, při nichž u nás vykonávala praxi. V loňském roce se stala vedoucí recepce a jejím příchodem se nám proměnila recepce ve velké centrální a živé místo s řadou různorodých aktivit a povinností. Můžete se na ní obrátit s čímkoliv, pomůže vám vyřídit věc nejrychleji jak jen to je možné. Ví, kde se kdo nachází a kdy kdo bude k dispozici. Organizuje dění v našich budovách. Informuje veřejnost o všech nadcházejících aktivitách prostřednictvím nástěnek, telefonicky a také na internetu. Věnuje se propagační činnosti naší organizace. Je pravou rukou pořadatelů akcí u nás. Připravuje příspěvky do zpravodaje, na webové stránky a na facebook. Pro naše nájemce připravuje žádosti o prodloužení smluv. Potkáte jí i v přímé péči. Věnuje se klientům, kteří potřebují dohled. Má-li prostor tráví čas s mentálně postiženým klientem. Chodí spolu na procházku nebo hrají pink-ponk.
vera-JPG2222-7.JPG

Věra Nídrová
(pečovatelka) 


K nám přestoupila z pobytového zařízení sociálních služeb, ve kterém měla dlouholetou praxi, a tak v našem kolektivu vévodí v precizní práci u lidí upoutaných na lůžku. Její celoživotní péče o lidi jí neubrala na optimismu a laskavosti. Je spolehlivou kolegyní a cenným členem pečovatelského týmu. 
2222-1.jpgKarolína Justová
(recepční) 


Je naší noční sovou, která bdí a střeží naše domy a klienty v noci. Klienti na budovách se s ní potkávají při večerní a ranní péči a všem je k dispozici v krizových nočních situacích. Mimo to jí možná najdete šplhat po štaflích, neboť veškeré provozní havárie se v našich budovách odehrávají zpravidla v noci, o víkendu a státních svátcích.
 
 
11111-1.jpgMartin Písecký
(recepční) 


Je druhou noční sovou, která bdí a střeží naše domy a klienty v noci. Zároveň je druhým mužským členem našeho kolektivu, což je velká vzácnost. Martin je velice vstřícný, milý a laskavý muž, který má zkušenosti s přímou péčí, a tak je o naše klienty při večerních a ranních péčích postaráno za jakékoliv naší služby.
  
top